Już niebawem, 13 maja 2022 roku o godz. 20.00 w Miejskim Domu Kultury Batory wystąpi Artur Andrus. Występ odbędzie się w ramach tegorocznej edycji Chorzów Vinyl Festival. Dzięki uprzejmości organizatorów mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Można je wygrać w konkursie na fanpage’u naszego magazynu w serwisie Facebook!

Miejski Dom Kultury Batory zaprasza na Recital Kabaretowy Artura Andrusa, w którym usłyszymy znane, lubiane, wciąż przez publiczność oczekiwane utwory, będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej. Pojawią się także te pochodzące z ostatniego albumu, zatytułowanego „Sokratesa 18”. O podróżach – dalekich i bliskich. O miejscach. Takich,  w których autor był i takich, w których go nie było, bo niektóre nawet nie istnieją. O uczuciach. Własnych i cudzych. Przeżytych, zauważonych, zasłyszanych i zmyślonych. Trochę poważnie i trochę nie. Piosenki będą przeplatane wierszami, humorystycznymi komentarzami, anegdotami, zawsze na najwyższym poziomie – o czym chyba nikogo, kto zetknął się z tym artystą, nie trzeba przekonywać.

Arturowi Andrusowi towarzyszyć będą muzycy: Wojciech Stec – fortepian, gitara, Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon, Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet, Paweł Żejmo – perkusja.

Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ, a sam konkurs TUTAJ.

Bilety w cenie 99 zł (do końca kwietnia), 119 zł (w maju) do nabycia w kasie MDK Batory oraz poprzez biletyna.pl

Autor

Redakcja

Używamy ciasteczek w celu dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych, a także tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych. View more
Akceptuj
Skip to content