Organizatorzy FEST Festivalu informują o wprowadzeniu czasowych zmian w organizacji ruchu pieszego na terenie Parku Śląskiego.

Modyfikacje związane z koniecznością przeprowadzenia prac przygotowawczych oraz demontażowych imprezy podzielono na trzy etapy, obowiązujące w określonych przedziałach czasowych, od 28 lipca do 24 sierpnia 2022 roku.

– Uprzejmie prosimy o poruszanie się w tych dniach po wyznaczonych trasach obejścia zamkniętych obszarów parku – apelują organizatorzy.

Poniższe mapy przedstawiają wyszczególnione etapy i terminy ograniczeń wraz z rejonami Parku Śląskiego:

Trzecia edycja FEST Festivalu trwać będzie od 10 do 13 sierpnia br. Na festiwalowych scenach wystąpią m.in.: Stromae, The Chainsmokers, Quebonafide, Woodkid, Jungle, Duke Dumont, Nothing But Thieves, James Arthur i wielu innych artystów.

Jeden z najbardziej popularnych festiwali muzycznych w Polsce, z każdym rokiem staje się coraz bardziej rozpoznawalny również na rynku międzynarodowym. W 2021 roku FEST Festival został zwycięzcą Gali Bestsellery Empiku 2021 w kategorii muzyka live. Ponadto wydarzenie zostało wyróżnione podczas
plebiscytu European Festival Awards i docenione przez International Live Music Conference.

Autor

Julia Knas

Używamy ciasteczek w celu dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych, a także tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych. View more
Akceptuj
Skip to content