Już w najbliższy poniedziałek – 4 kwietnia 2022 roku o godz. 17.00 i 20.00 w Chorzowskim Centrum Kultury wystąpi Kabaret SMILE. Dzięki uprzejmości organizatorów mamy dla Was dwa podwójne bilety na wieczorny program! Można je wygrać w konkursie na fanpage’u naszego magazynu w serwisie Facebook!

Program „Tu i teraz” to wynik wielomiesięcznych obserwacji prowadzonych przez Kabaret Smile. Po wnikliwej analizie zebranego materiału z #obserwujemywas, powstał program ukazujący szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego „Seby”, jak również celebrytów z pierwszych stron gazet.

Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie, to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach Kabaret Smile. Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek.

#obserwujemywas nie kończy się tylko na stworzeniu programu, ale jest częścią każdego występu, dlatego widz ma szansę stać się „tu i teraz” bohaterem show, a nawet być jego współtwórcą!

Sprawdź sam jak działa na Ciebie Kabaret Smile – bądź „Tu i teraz”!

Bilety w cenie 70/80 zł do nabycia na portalach biletyna.pl i kupbilecik.pl oraz w Chorzowskim Centrum Kultury.

Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ

Autor

Redakcja

Używamy ciasteczek w celu dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych, a także tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych. View more
Akceptuj
Skip to content