Nie wszyscy ludzie zastanawiają się nad tym, co jedzą. Niektórym jest to zupełnie obojętne. Warto wiedzieć, że o jedzeniu pisali najwięksi, nadając mu rangę niemal metafizyczną – wystarczy wspomnieć choćby proustowskie Magdalenki. Dziś, kiedy co druga osoba to wybitny smakosz o wiedzy szefa kuchni restauracji z gwiazdką Michelina, jedzenie znowu stało się tematem numer jeden.

Magdalena Smalara w recitalu „Kobieta do zjedzenia” opowie właśnie o tej jednej z największych namiętności świata – o jedzeniu. Usłyszymy piosenki napisane specjalnie do tego spektaklu oraz szlagiery w nowych aranżacjach. Będzie zabawnie i lirycznie. Będzie o smakach, o apetytach, o filozofii jedzenia, o proteinach, białkach, skrobiach i o dietach. Aktorka temat zna od podszewki, mając za sobą m.in. terapię odchudzającą u hipnotyzera.

12 marca 2022 roku o godz. 18.00 w chorzowskiej „Sztygarce” Magdalena Smalara wystąpi z towarzyszeniem zespołu w składzie: Urszula Borkowska – fortepian, Marcin Świderski – saksofony, flet, Wojciech Gumiński – kontrabas, Marcin Słomiński – perkusja.

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w Recepcji Kompleksu „Sztygarka”.

Zdjęcie: Kasia Chmura

Autor

Redakcja

Używamy ciasteczek w celu dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych, a także tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych. View more
Akceptuj
Skip to content