Nowością w ofercie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chorzowie jest uruchomiony w połowie października 2021 roku książkomat. To urządzenie idealne dla zabieganych miłośników czytania, pozwalające na samoobsługowy odbiór i zwrot wypożyczonych z biblioteki książek.

Usytuowane na tarasie wejściowym do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 przy ul. Głównej 21 w Maciejkowicach urządzenie jest intuicyjne, proste w obsłudze i w pełni zintegrowane z systemem bibliotecznym, a do tego dostępne całodobowo.

Książkomat obsługuje jedna z największych agend Miejskiej Biblioteki Publicznej – filia nr 2 z siedzibą przy ul. Ryszki 11a. Do dyspozycji Czytelników udostępnionych jest ok. 30.000 tytułów, obejmujących szeroki przekrój tematyczny i literaturę dla każdego przedziału wiekowego.

Autor

Redakcja

Używamy ciasteczek w celu dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych, a także tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych. View more
Akceptuj
Skip to content