– Czujemy tę energię, która płynie od mieszkańców Śląska. Tutaj ludzie kochają się bawić, a publiczność jest fantastyczna. Wierzę, że to będzie niezapomniana noc, z udziałem ponad dwudziestu artystów, tysięcy osób w Parku Śląskim i milionów przed telewizorami, chcemy z uśmiechem przywitać Nowy Rok – mówił Krzysztof Ibisz w czasie piątkowej konferencji prasowej, zapowiadającej powitanie Nowego Roku, które Telewizja Polsat już po raz siódmy zorganizuje w naszym regionie. Popularny prezenter będzie jednym z prowadzących plenerowe sylwestrowe szaleństwo.

Wśród artystów, którzy wystąpią na scenie w Parku Śląskim znajdą się m.in. Doda, Beata Kozidrak, Dawid Kwiatkowski, Cleo, Enej, Lady Pank, Ralph Kamiński, Michał Wiśniewski, Feel. Jak podkreślają organizatorzy to nie koniec atrakcji, których tej wyjątkowej nocy nie zabraknie. Obok Krzysztofa Ibisza szczegóły przedstawiali dziennikarzom wicemarszałek województwa śląskiego Anna Jedynak i prezes Parku Śląskiego Paweł Bilangowski.

Jak stwierdziła wicemarszałek Anna Jedynak, organizacja wydarzenia na Polach Marsowych zapewni lepszą dostępność imprezy.

– Wierzę, że to fantastyczne wydarzenie przyciągnie do Parku Śląskiego tysiące osób i będziemy mogli wspólnie przywitać ten Nowy Rok – powiedziała.

Krzysztof Ibisz w czasie konferencji prasowej w Parku Śląskim. Fot. Tomasz Żak/UMWS

Wstęp będzie wolny, planowana jest oczywiście także relacja telewizyjna „na żywo”. Ubiegłoroczną Sylwestrową Moc Przebojów oglądały w telewizji Polsat prawie 4 miliony widzów.

– Z nowymi nadziejami i w znakomitym towarzystwie przywitamy wspólnie Nowy Rok w Parku Śląskim. Sylwestrowa Moc Przebojów po raz kolejny rozgrzeje Śląskie, a muzyczne gwiazdy zadbają o fantastyczną oprawę sylwestrowej imprezy – podkreśla marszałek województwa śląskiego Jakub Chełstowski.

(Źródło: slaskie.pl)

Autor

Redakcja

Używamy ciasteczek w celu dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych, a także tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych. View more
Akceptuj
Skip to content