W sobotnim finale telewizyjnego show „Mam Talent” będziemy trzymać kciuki za mistrzowski duet akrobatyki powietrznej, który tworzą dwie niezwykłe chorzowianki – Sara Kreis i Jadwiga Krowiak.

– Poznałyśmy się właśnie na zajęciach akrobatyki powietrznej, a o tym, że trenujemy razem zdecydował czysty przypadek. W czasie ćwiczenia różnych figur zauważyłyśmy, że jesteśmy idealnie zsynchronizowane, a do tego świetnie się dogadujemy. W tej sytuacji przyjaźń i wspólne tworzenie układów stały się czymś naturalnym – opowiada Sara Kreis.

Ogromnym sukcesem duetu było (obok znakomitych osiągnięć solowych) zdobycie złotego medalu na Mistrzostwach Świata w 2019 roku. Propozycja spróbowania sił w „Mam Talent” przyszła na tydzień przed castingiem.

– Decyzja była szybka i pozytywna, ale bez nastawiania się na jakiś szczególny efekt. Już sam start w castingu to wyzwanie i wielka przygoda. Nie sądziłyśmy, że przejdziemy dalej, wręcz wydawało nam się to zupełnie nierealne – mówi Sara Kreis. – Miałyśmy mało czasu, wizja występu powstała pospiesznie, a do jego wykonania podeszłyśmy jak do testu, który, jak się ostatecznie okazało, zaliczyłyśmy z sukcesem. Mogłyśmy zmierzyć się z najlepszymi w półfinale, a teraz przed nami finał! Drzwi do dalszego rozwoju zostały otwarte – kontynuuje.   

Stres przed finałem jest podobno mniejszy, niż był przed rywalizacją o półfinał, ale dreszczyk emocji pozostał jednak odczuwalny.

– Na pewno jesteśmy podekscytowane tym, co przygotowałyśmy na finałowy występ. Nie mogę zdradzać zbyt wiele, ale będzie to z całą pewnością coś zupełnie innego, niż można było zobaczyć do tej pory – zapowiada Sara Kreis. – Chcemy zaskoczyć publiczność pokazując coś, czego polskie talent show jeszcze nie widziało!  – kończy.

Finał „Mam Talent” już w sobotę, 26 listopada 2022 roku o godz. 20.00 na antenie TVN.

Autor

Krzysztof Knas

redaktor naczelny magazynu "Chorzów Miasto Kultury". naczelny@cmyk.media.pl

Używamy ciasteczek w celu dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych, a także tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych. View more
Akceptuj
Skip to content