Katowicka kawiarnia z planszówkami Ludiversum zaprasza do Miejskiego Domu Kultury Batory na Wiosenne Granie w Planszówki. Wydarzenie odbędzie się już w tę sobotę – 2 kwietnia. Początek o godz., 16.00. Na uczestników spotkania czekać będzie ponad 100 planszówek do wyboru, a pomocni animatorzy chętnie wytłumaczą ich zasady.

Atrakcjami spotkania będą także eliminacje do Mistrzostw Polski 2022 w Catan oraz sesja RPG Zewu Cthultu. Nie zabraknie nowości wydawniczych ostatnich miesięcy, takich jak Park Sawanna, Kaskadia, Park Smoków, Ekosystem, Horrified, Dominion, Boonlake czy Brazil. Będą więc gry lżejsze i prostsze, ale także wielogodzinne strategie, aby każdy uczestnik na pewno znalazł coś dla siebie.

Wiosenne Granie potrwa od 16.00 do 01.00, a koszt wstępu to 20 zł (sprzedaż biletów odbywa się online poprzez portal biletyna.pl, a także na miejscu w dniu wydarzenia od godziny 16:00). 

Autor

Redakcja

Używamy ciasteczek w celu dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych, a także tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych. View more
Akceptuj
Skip to content