Ogłoszono nominacje w 54. edycji nagrody teatralnej Złote Maski w województwie śląskim. Artyści Teatru Rozrywki mają szansę na to prestiżowe wyróżnienie w kilku kategoriach. Trzymamy kciuki!

Spektakl „Pinokio. Il Grande Musical” Pierluigi Ronchettiego i Saverio Marconiego w reżyserii Magdaleny Piekorz nominowano w kategorii Spektakl dla młodych widzów.

Duet: Marta Tadla za rolę Anioła i Kamil Franczak za rolę Diabła w spektaklu muzycznym „Piekło i Raj” wg scenariusza i w reżyserii Krzysztofa Prusa nominowano w kategorii Aktorstwo – rola wokalno-aktorska. Nominację w tej samej kategorii uzyskał też Hubert Waljewski za rolę Pinokia w spektaklu „Pinokio. Il Grande Musical”.

Dariusz Niebudek, za rolę Geppetta w spektaklu „Pinokio. Il Grande Musical”, uzyskał nominację w kategorii Aktorstwo – rola drugoplanowa.  

Zdjęcie tytułowe Tomasz Żak/UMWS.

Zdjęcia w galerii: Artur Wacławek/Teatr Rozrywki.

Autor

Krzysztof Knas

redaktor naczelny magazynu "Chorzów Miasto Kultury". naczelny@cmyk.media.pl

Używamy ciasteczek w celu dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych, a także tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych. View more
Akceptuj
Skip to content