Już niebawem, 8 grudnia 2022 roku o godz. 19.00 w Miejskim Domu Kultury Batory – z programem kabaretwym „Tylko śmiech nas ocali” – wystąpi Igor Kwiatkowski. Dzięki uprzejmości organizatorów mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Można je wygrać w konkursie na fanpage’u naszego magazynu w serwisie Facebook!

„Świat kradnie polskie piosenki”, „Koniec Netflixa”, Kąpiel tylko raz w tygodniu”, Kobiety odnoszą liczne obrażenia” – to kilka z tematów, z którymi zmierzy się Igor Kwiatkowski w swoim premierowym programie pt. „Tylko śmiech nas ocali”.
To spektakl pełen zdziwienia nad światem, zaskoczenia codziennością, zdumienia, którego doświadczamy, obserwując rzeczywistość. Igor pokaże Wam, że tu i teraz można spotkać wiele uśmiechu. Zobaczycie, że choć życie bywa trudne, to śmiech może nas ocalić.
Talent i oryginalny styl to sceniczna wizytówka Igora Kwiatkowskiego, a spotkanie go na żywo nie może równać się z żadnym innym kabaretowym doświadczeniem.

Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ, a sam konkurs TUTAJ

Bilety w cenie 90 zł (sala), 80 zł (balkon) do nabycia w kasie MDK Batory oraz poprzez biletyna.pl

Autor

Redakcja

Używamy ciasteczek w celu dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych, a także tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych. View more
Akceptuj
Skip to content